Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 2 common:people_all_forms

Новини

Зразок розміщення Покликання на сайт Служби - http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/

У перший день нового навчального року на урочисту святкову лінійку до Долішньозалучанського ліцею імені Яреми Гояна завітали гості: В.І.Гладій-перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради та А.Б.Шумко-голова Снятинської міської ради. Саме цього року ліцей відзначає 55 річницю першого випуску середньої школи. Гість з Івано-Франківська подарував дітям ліцею компʼютерну техніку та спортивний інвентар. А ще, за його сприянням, здійснюється перекриття ліцею, на який так довго чекали. Така підтримка- свідчення небайдужого ставлення до наших шкільних проблем.

26 вересня 2023 о 13:13 | Романюк Л. Я. | no comments

6 квітня 2023 о 17:32 | Романюк Л. Я. | no comments

Пам’ятаючи про минуле,думаємо про майбутнє!

5 квітня 2023 о 14:43 | Романюк Л. Я. | no comments

5 грудня 2022 о 20:54 | Романюк Л. Я. | no comments

Сьогодні у нашому ліцеї було проведено заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

5 грудня 2022 о 20:39 | Романюк Л. Я. | no comments

Це свято української мови -- одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Українська мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.
Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сили нашого сьогодення і майбутнього.
Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об'єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни. Здобувачі освіти нашого ліцею також святкували цей день.
Тому самоврядування Долішньозалучанського ліцею імені Яреми Гояна створило відеоролик "Розмовляйте українською мовою", а також провело флешмоб "Єдина Україна" в 1-8 класах. Ліцеїсти 9-11 класів писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, в усіх класах провели виховні години.
Плекаймо рідну мову, рідне слово, бо без них не буде народу!

13 листопада 2020 о 08:03 | Романюк Л. Я. | no comments

11 листопада 2020 о 09:23 | Романюк Л. Я. | no comments

Крути – це пам’ятна, однак трагічна для України, подія, – 5-ти годинний бій між 4-тисячим підрозділом російської Червоної гвардії та загоном із київських курсантів і козаків. Тому і ми 29 січня разом із о. Тарасом провели лінійку пам’яті, де згадали про події 1918 року та помолилися за душі загиблих героїв.

1 лютого 2019 о 13:41 | Романюк Л. Я. | no comments

22 січня 2019 року в день 100-ліття Соборності Української Держави в нашій школі були проведені заходи з нагоди відзначення цієї важливої події. Учні школи, разом з учителями, утворили символічний ланцюг єднання та виконали національний гімн.

1 лютого 2019 о 13:06 | Романюк Л. Я. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

27 листопада 2017 о 11:35 | Адміністратор (. | no comments